Przejdź do treści

Sieci LAN i Telekomunikacja

Profesjonalne Sieci Miedziane Światłowodowe i Bezprzewodowe

Oferujemy kompleksowe rozwiązania IT, w tym projektowanie, instalację oraz konfigurację sieci zarówno przewodowych, jak i bezprzewodowych. Posiadamy 20 letnie doświadczenie w branży IT, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom wysoką jakość usług oraz fachowe doradztwo w doborze optymalnych rozwiązań.

Nasze usługi obejmują kompleksowe rozwiązania sieciowe, włącznie z doborem oraz dostawą najnowocześniejszego sprzętu oraz jego konfiguracją. Oferujemy również serwis i modernizację istniejących sieci, w tym profesjonalną konfigurację routerów i sprzętu sieciowego. W naszej ofercie znajduje się również poprawa zasięgu i prędkości sieci, aby zapewnić klientom jak najwyższą jakość i wydajność sieci.

W ramach naszych usług oferujemy między innymi:

– projektowanie i instalację sieci Ethernet LAN i WLAN,
– konfigurację urządzeń sieciowych (router, switch, access point itp.)
– diagnostykę i naprawę awarii sieci,
– modernizację i rozbudowę istniejącej infrastruktury sieciowej,
– monitorowanie pracy sieci oraz zapewnienie bezpieczeństwa sieciowego,
– szkolenia z zakresu obsługi i zarządzania siecią,
– sieci miedziane, światłowodowe, radiowe oraz hybrydowe łączące różne standardy

Nasze usługi są skierowane zarówno do firm instytucji jak i klientów indywidualnych. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego klienta.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz wyceny naszych usług. Z przyjemnością pomożemy Państwu w zaprojektowaniu i skonfigurowaniu optymalnej sieci, dostosowanej do indywidualnych potrzeb.